אודות

אודות פנדה סקרין - מסכי הקרנה

החברה הוקמה בשנת 2008 על ידי ג 'ון ברנס
Panda מסכים בע"מ היא חברת הקרנת מסך אמריקאית מבוססת עם המטה העולמי שלה בקליפורניה ומשרדי לוויין באוסטרליה, סין, צרפת, גרמניה, הודו, לטביה, מקסיקו, יפן וטייוואן. עלית היא יצרנית מקצועי מוסמך ISO9001: 2008 של מסכי הקרנה המתמחה בייצור קמעונאית, מסחרי ו (EPV) ייעודי מותאם אישית ערוצי המכירות integrator. עלית מסכי מוצרים זמינים דרך מפיצים מורשים, משווקים, קמעונאים ומשלבי מערכות ברחבי העולם.

המשימה של פנדה מסכים בע"מ היא להפוך את מסכי הקרנת איכות הקולנוע זמין אפילו התקציבים הצנועים ביותר מבלי להתפשר על איכות. ללא קשר לעלות המקרן, המסך הנלווה שלה לא צריך להיות יקר יותר. עלית מסכים בע"מ מוקדש התאמת לקוחות לסה"נ קמעונאי עם מסכי אשר ימלא את הדרישות הייחודיות לכל קונה. הוא עושה זאת על ידי המוני לייצר מגוון רחב של מוצרים איכותיים בגדלים הפופולריים ביותר ואת יחסי היבט באמצעות מגוון של פורמטים כי יהיה להתאים לכל סביבה משולבת ההיי טק ביצועים ניידים, פתרונות חסכוניים. התוצאה הסופית היא השגה, המוצר עשוי היטב שמגיע עם כל האביזרים זמין להגשמה מיידית.

מי אנחנו

קבוצת מילמן גרופ הינה קבוצה של חברת הפקות הקיימת מעל ל-18 שנה. ומתמחה בייבוא ושיווק של מוצרים ללקוחות פרטיים וסיטונאיים.

השאיפה שלנו

להעניק לקהל לקוחותינו את המחירים האטרקטיביים ביותר ללא פערי תיווך, תוך הענקת שירות מקצועי לשביעות רצונם המלאה.

כמה לקוחות צברנו
לייקים מידי חודש
שיתפו את האתר
רכישות מהיום